آموزش, بازاریابی در جعبه سازی, تاثیر بسته بندی در صنایع مختلف

تاثیر استند اسباب بازی در فروش آن

در مقاله تولید استندهای اسباب بازی درباره کاربرد و تولید این استندها در مجموعه جعبه سازی امیران صحبت کردیم. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید استندهای اسباب بازی چه تاثیری بر فروش محصول دارند. اگر تولیدکننده اسباب بازی هستید و این چیزی است که ذهنتان را درگیر کرده است تا انتهای این مقاله با کارشناسان امیران همراه باشید.

استند اسباب بازی چه تاثیری بر فروش محصول دارد؟

داشتن استندهای اسباب بازی برای محصولات خود به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر افزایش فروش محصول شما تاثیر دارد. می‌پرسید چگونه؟ به شما پاسخ می‌دهیم. در مجموعه چاپ و بسته‌بندی امیران استندهایی مخصوص اسباب بازی تولید می‌شوند که قابلیت تاشدن و تبدیل به جعبه را دارند. در این صورت تولیدکنندگان اسباب بازی می‌توانند با صرف هزینه کمتر، محصولاتشان را به فروشگاه‌ها ارائه دهند. استندهای اسباب بازی برند و محصول شما را از سایر اسباب بازی‌ها متمایز می‌کنند و به دلیل ابعاد بزرگتر نسبت به جعبه توجه کودکان را به خود جلب می‌کنند. بر روی استندهای اسباب بازی فضای بیشتری برای چاپ اطلاعات نسبت به جعبه اسباب بازی وجود دارد که جزء مزایای داشتن استند به شمار می‌رود. استندهای اسباب بازی محصول شما را به شکل کالای لوکس در معرض نمایش می‌گذارند و فروشندگان اسباب بازی محصولات شما را متمایز از دیگر اسباب بازی‌ها و در معرض دید بیشتر قرار می‌دهند. در نتیجه محصول شما به عنوان محصولی مهم و با ارزش تلقی می‌شود و استند اسباب بازی نقش تبلیغات سیار را برای فروش محصولات شما ایفا می‌کند.

تولید استندهای اسباب بازی در مجموعه امیران:

همان طور که می‌دانید مجموعه جعبه سازی امیران در زمینه تولید جعبه و استند اسباب بازی دارای تیم ایده‌پردازی و طراحی قوی و حرفه‌ای است و برای طراحی محصولات خود برنده جوایز ملی نیز شده‌است. برای داشتن استند مناسب محصول خود فقط کافی است با مشاوران مجموعه امیران تماس بگیرید. مشاوران مجموعه چاپ و بسته‌بندی امیران شما را برای فروش بیشتر با استفاده از جعبه و استند راهنمایی می‌کنند. فراموش نکنید که بسته‌بندی هنری است که ما به خوبی می‌دانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *