آموزش

چگونه هزینه تمام شده جعبه اسباب بازی را کاهش دهیم؟

همان طور که در مقالات قبل اشاره کردیم، جعبه اسباب بازی تاثیر بسیار زیادی در فروش محصول دارد. در مقاله دیگری نیز درباره نکات و ویژگی‌های یک جعبه اسباب بازی عالی صحبت کردیم. بنابراین قصد داریم در این مقاله درباره هزینه تمام‌شده جعبه اسباب بازی صحبت کنیم. پس اگر به تازگی وارد صنف اسباب بازی شده‌اید و یا تصمیم گرفته‌اید برای محصولات خود جعبه‌های اختصاصی داشته‌ باشید، این مقاله برای شماست. در این مقاله درباره کاهش هزینه‌ های تمام‌شده جعبه اسباب بازی صحبت می‌کنیم.

هزینه جعبه اسباب بازی چگونه مشخص می‌شود؟

هزینه‌های جعبه اسباب بازی در سه مرحله مورد بررسی قرار می‌گیرد و تعیین می‌شود. هزینه تولید جعبه‌های اسباب بازی با توجه به المان‌های مختلف مواد اولیه، مراحل تولید و خدمات پس از چاپ محاسبه می‌شود. اما در هر یک از این مراحل می‌توان تغییراتی اعمال کرد تا هزینه نهایی جعبه اسباب بازی با طراحی و چاپ اختصاصی و منحصر به فرد کاهش یابد. در ادامه مقاله به این موارد اشاره می‌کنیم.

  • مواد اولیه: انتخاب نوع مقوا و سینگل یا ورق برای تولید جعبه اسباب بازی تاثیر بسیاری بر روی قیمت تمام‌شده آن دارد. بنابراین با سفارش مقوای ارزان‌تر می‌توانید جعبه ارزان‌تری داشته باشید. اما بدانید که مقوای ارزان‌تر، کیفیت پایینی دارد. بنابراین در انتهای راه تولید، می‌توانید مقوای ارزان‌تری انتخاب کنید ولی برای ادامه راه در صنف اسباب بازی و رقابت با رقبای قدر در صنف خود بهتر است از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده کنید.
  • مراحل تولید: در تولید جعبه مراحل مختلفی مانند دور ماشین وجود دارد که هر کدام به تنهایی بر روی قیمت جعبه اسباب بازی تاثیر دارند. مجموعه‌های چاپ و بسته‌بندی برای آماده‌سازی سفارش شما، موظف هستند یک دور ماشین را به صورت کامل تهیه و استفاده کنند. بنابراین با سفارش تیراژ یک دور ماشین هزینه کلی شما بالاتر می‌رود اما هزینه هر جعبه ارزان‌تر می‌شود.
  • خدمات پس از چاپ: بر روی جعبه اسباب بازی خدماتی از قبیل سلفون‌کشی، UV و … می‌تواند انجام شود. با حذف هر یک از این خدمات پس از چاپ، هزینه تمام‌شده جعبه اسباب بازی برای تولیدکنندگان اسباب بازی کاهش می‌یابد. البته تاثیری که این خدمات بر روی زیبایی جعبه و ارزشمندی مشتری دارند در مقابل هزینه کم آن، بسیار مقرون به صرفه است.

کاهش هزینه‌های جعبه اسباب بازی با جعبه سازی امیران:

شما می‌توانید با سپردن کار تولید جعبه اسباب بازی به یک سیستم حرفه‌ای، هزینه‌های مختلف ناشی از تولید جعبه اسباب بازی را کاهش دهید. مجموعه جعبه سازی امیران در طی سال‌ها در زمینه تولید جعبه اسباب بازی تجربه و مهارت کسب کرده‌است و به خوبی می‌داند چگونه برای محصول شما جعبه اقتصادی و مقرون به صرفه‌ای تولید نماید. مجموعه چاپ و بسته‌بندی امیران با شعار بسته‌بندی هنری است که ما به خوبی می‌دانیم از صفر تا صد ایده‌پردازی، طراحی، تولید و چاپ جعبه‌های اسباب بازی در کنار شماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *